Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

A10 Networks 1 Gig SFP Fiber transceiver - Long Range

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet / A10 Networks 1 Gig SFP Fiber transceiver - Long Range
A10 Networks 1 Gig SFP Fiber transceiver - Long Range (AXSK-CSFP-LR)

A10 Networks 1 Gig SFP Fiber transceiver - Long Range

Tuotekoodi:
AXSK-CSFP-LR

A10 Networks - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - 1310 nm
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
396,00 €
319,35 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 21.4.2020
Copyright © 2020 DataIT OY