Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

A10 Networks 40 Gig QSFP - short range

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet / A10 Networks 40 Gig QSFP - short range
A10 Networks 40 Gig QSFP - short range (AXSK-QSFP-SR)

A10 Networks 40 Gig QSFP - short range

Tuotekoodi:
AXSK-QSFP-SR

A10 Networks - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO-monitila - jopa 100 m - 850 nm
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
4 356,00 €
3 512,90 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 2.1.2020
Copyright © 2019 DataIT OY