Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX COLOURED MULTIMODE OM4 PATCH CABLE - LSZH DUPLEX - VIOLET, SC-SC, 15M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX COLOURED MULTIMODE OM4 PATCH CABLE - LSZH DUPLEX - VIOLET, SC-SC, 15M
BLACK BOX COLOURED MULTIMODE OM4 PATCH CABLE - LSZH DUPLEX - VIOLET, SC-SC, 15M (FOLZHM4-015M-SCSC-VT)

BLACK BOX COLOURED MULTIMODE OM4 PATCH CABLE - LSZH DUPLEX - VIOLET, SC-SC, 15M

Tuotekoodi:
FOLZHM4-015M-SCSC-VT
  • Liitin 1 SC
  • Liitin 2 SC
  • Color Violetti
85,00 €
68,55 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Kuvaus

- Send data up to 500 meters at 10-Gbps
- Color code fiber networks for different applications, departments, and security levels
- Take your network to 10-GbE
- Low smoke zero halogen jacket reduces the amount of toxic and corrosive gas emitted during combustion

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.
Copyright © 2021 DataIT OY