Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 3M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 3M
BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 3M (FO50-LSZH-003M-SCSC)

BLACK BOX CONNECT 50/125µM MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 3M

Tuotekoodi:
FO50-LSZH-003M-SCSC
  • Liitin 1 SC
  • Liitin 2 SC
  • Color Oranssi
25,00 €
20,16 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Kuvaus

Black Box FO50-LSZH-003M-SCSC. Johdon pituus: 3 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM2, Liitin 1: SC, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Oranssi

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.
Copyright © 2021 DataIT OY