Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX FLAT-DUPLEX CABLE MULTIMODE OM3 - ST-SC, 125M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX FLAT-DUPLEX CABLE MULTIMODE OM3 - ST-SC, 125M
BLACK BOX FLAT-DUPLEX CABLE MULTIMODE OM3 - ST-SC, 125M (EFE354FD-125M)

BLACK BOX FLAT-DUPLEX CABLE MULTIMODE OM3 - ST-SC, 125M

Tuotekoodi:
EFE354FD-125M
  • Liitin 1 ST
  • Liitin 2 SC
260,00 €
209,68 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Kuvaus

LSZH duplex fibre patch-cable with added protective layer making it more rugged.

- High strength Aramid yarn strength members for ease of handling
- Easy to strip
- LSZH jacket
- LSZH overall jacket

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.
Copyright © 2021 DataIT OY