Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX FO OM1 MULTIMODE PATCH CABLES 62.5µM RUGGEDIZED LSZH - LC-SC, 1M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX FO OM1 MULTIMODE PATCH CABLES 62.5µM RUGGEDIZED LSZH - LC-SC, 1M
No image

BLACK BOX FO OM1 MULTIMODE PATCH CABLES 62.5µM RUGGEDIZED LSZH - LC-SC, 1M

Tuotekoodi:
EFE071-001M-R
EAN:
EFE071-002M
35,00 €
28,23 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Copyright © 2021 DataIT OY