Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX FO OM2 MULTIMODE PATCH CABLES 50µM LSZH RUGGEDIZED - LC-SC, 15M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX FO OM2 MULTIMODE PATCH CABLES 50µM LSZH RUGGEDIZED - LC-SC, 15M
No image

BLACK BOX FO OM2 MULTIMODE PATCH CABLES 50µM LSZH RUGGEDIZED - LC-SC, 15M

Tuotekoodi:
EFE051-015M-R
EAN:
EFE051-020M
62,00 €
50,00 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Copyright © 2021 DataIT OY