Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX FO OM2 MULTIMODE PATCH CABLES 50µM LSZH RUGGEDIZED - ST-ST DUPLEX, 1M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX FO OM2 MULTIMODE PATCH CABLES 50µM LSZH RUGGEDIZED - ST-ST DUPLEX, 1M
No image

BLACK BOX FO OM2 MULTIMODE PATCH CABLES 50µM LSZH RUGGEDIZED - ST-ST DUPLEX, 1M

Tuotekoodi:
EFE053-001M-R
EAN:
EFE053-002M
26,00 €
20,97 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Copyright © 2021 DataIT OY