Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX FO OM2 MULTIMODE PATCH CABLES 50µM LSZH RUGGEDIZED - SC-SC, 3M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX FO OM2 MULTIMODE PATCH CABLES 50µM LSZH RUGGEDIZED - SC-SC, 3M
No image

BLACK BOX FO OM2 MULTIMODE PATCH CABLES 50µM LSZH RUGGEDIZED - SC-SC, 3M

Tuotekoodi:
EFE055-003M-R
EAN:
EFE055-005M
31,00 €
25,00 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Copyright © 2021 DataIT OY