Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH - SC/APC-SC/APC DUPLEX, 1M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH - SC/APC-SC/APC DUPLEX, 1M
No image

BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH - SC/APC-SC/APC DUPLEX, 1M

Tuotekoodi:
EFE090-001M
EAN:
EFE090-002M
18,00 €
14,52 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Copyright © 2021 DataIT OY