Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - LC-LC, 2M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - LC-LC, 2M
No image

BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - LC-LC, 2M

Tuotekoodi:
EFE080-002M-R
EAN:
EFE080-003M
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Copyright © 2021 DataIT OY