Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - LC-SC, 15M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - LC-SC, 15M
No image

BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - LC-SC, 15M

Tuotekoodi:
EFE081-015M-R
EAN:
EFE081-020M
72,00 €
58,06 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Copyright © 2021 DataIT OY