Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - FC-SC, 1M

Etusivu / Tarvikkeet ja Oheislaitteet / Kaapelit / BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - FC-SC, 1M
No image

BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - FC-SC, 1M

Tuotekoodi:
EFE084-001M-R
EAN:
EFE084-002M
34,00 €
27,42 € Hinta ALV 0%
Ei varastossa
Copyright © 2021 DataIT OY