Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Verkko

Etusivu / Verkko
Näytetään 1 - 60 / 2741 tuotteesta
130 434,00 €
105 188,71 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
KEMP KEMP LoadMaster OS for Cisco UCS B-Series Blades. Supports up to 32 processor cores
Tuotekoodi: LMOS-UCS-B-32
LoadMaster Operating System for Cisco UCS B-Series - Lisenssi + 1 Year Basic Support - enintään 32 ydintä
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
96 454,00 €
77 785,48 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
KEMP KEMP LoadMaster OS for Cisco UCS C-Series Blades. Supports up to 32 processor cores
Tuotekoodi: LMOS-UCS-C-32
LoadMaster Operating System for Cisco UCS C-Series - Lisenssi + 1 Year Basic Support - enintään 32 ydintä
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
96 454,00 €
77 785,48 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
87 361,00 €
70 452,42 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
62 068,00 €
50 054,84 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
KEMP KEMP3 Years Premium PLUS Support Bundle for LM 8020M
Tuotekoodi: EPP3-8020M
KEMP Premium Plus Support - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 3 vuotta - on-site - 24x7 - vasteaika 4 h malleihin P/N: LM-8020M
55 130,00 €
44 459,68 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
KEMP KEMP LoadMaster 8020, 6 x 10GbE, 30000 SSL TPS 2K, 30Gbit/s
Tuotekoodi: LM-8020
KEMP LoadMaster 8020 Load Balancer ADC - Kuormituksen tasaajalaite - 10 GigE - 2U - telineeseen asennettava
Tuote: Verkon Työkaluja
55 117,00 €
44 449,19 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 31.7.2020
51 890,00 €
41 846,77 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
49 256,00 €
39 722,58 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
48 681,00 €
39 258,87 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 6.8.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba MM-VA-10K Mob Master SW E-LTU
Tuotekoodi: JY898AAE
HPE Aruba Virtual Mobility Master - Lisenssi - enintään 10 000 tukiasemaa ja MC:tä yhteensä - ESD
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
45 538,00 €
36 724,19 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 7210-K12-256-RW 7210 K-12 (RW) Mobility Controller w/256 AP License Bundle
Tuotekoodi: JW781A
HPE Aruba 7210 (RW) Controller - Verkoston hallintalaite - 256 MAPia (hallittua pääsypistettä) - 10 GigE - 1U - K-12 opetus - telineeseen asennettava
Nopeus: 0Mbps  -  Tyyppi: Kontrollantti
44 608,00 €
35 974,19 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
43 868,00 €
35 377,42 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 31.7.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE B-series 40GbE LR QSFP+ Transceiver
Tuotekoodi: E7Y75A
HPE B-Series - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR malleihin StoreFabric SN4000B, SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
43 706,00 €
35 246,77 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
43 524,00 €
35 100,00 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
KEMP KEMP LoadMaster 8010-MT 6x10GbE 16000 SSL TPS 2K 20.0Gbit/s
Tuotekoodi: LM-8010-MT
KEMP LoadMaster MT LM-8010-MT - Kuormituksen tasaajalaite - 10 GigE - telineeseen asennettava
42 987,00 €
34 666,94 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 31.7.2020
42 738,00 €
34 466,13 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
KEMP KEMP 3 Year LM-8020M 4-Hour RMA replacement including onsite technician assistance for replacement system installation and configura
Tuotekoodi: RMA4-3Y-LM-8020M
KEMP RMA services - Laajennettu palvelusopimus - kehittynyt osien vaihto - 3 vuotta - on-site - 24x7 - vasteaika 4 h malleihin P/N: LM-8020M
42 578,00 €
34 337,10 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
KEMP KEMP 3 Years Premium PLUS Support Bundle for LM 8010-MT
Tuotekoodi: EPP3-8010-MT
KEMP Premium Plus Support - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 3 vuotta - on-site - 24x7 - vasteaika 4 h malleihin P/N: LM-8010-MT
42 073,00 €
33 929,84 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
KEMP KEMP LoadMaster 8000, 6 x 10GbE, 16000 SSL TPS 2K, 20Gbit/s
Tuotekoodi: LM-8000
KEMP LoadMaster 8000 - Kuormituksen tasaajalaite - 10 GigE - 2U - telineeseen asennettava
Tuote: Verkon Työkaluja
41 338,00 €
33 337,10 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 31.7.2020
KEMP KEMP LoadMaster LM-X15 hardware appliance. Includes 15 Gbps 12000 SSL TPS 2K keys 16x 1Gb Ports + 4x 10Gb Ports Redundant PSU
Tuotekoodi: LM-X15
KEMP LoadMaster X15 - Kuormituksen tasaajalaite - 10 GigE - 1U - telineeseen asennettava
41 338,00 €
33 337,10 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.7.2020
KEMP KEMP LoadMaster OS for Cisco UCS B-Series Blades. Supports up to 16 processor cores
Tuotekoodi: LMOS-UCS-B-16
LoadMaster Operating System for Cisco UCS B-Series - Lisenssi + 1 Year Basic Support - 16 ydintä
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
41 338,00 €
33 337,10 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
KEMP KEMP LoadMaster OS for Cisco UCS C-Series Blades. Supports up to 16 processor cores
Tuotekoodi: LMOS-UCS-C-16
LoadMaster Operating System for Cisco UCS C-Series - Lisenssi + 1 Year Basic Support - enintään 16 ydintä
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
41 338,00 €
33 337,10 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
Hewlett Packard Enterprise HPE FF 5940 32QSFP+ Switch
Tuotekoodi: JH396A
Tuote: Hallittu  -  Portit: 32  -  Nopeus: 100Gbps
40 952,00 €
33 025,81 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
KEMP KEMP3 Years Premium PLUS Support Bundle for LM 8020
Tuotekoodi: EPP3-8020
KEMP Premium Plus Support - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 3 vuotta - on-site - 24x7 - vasteaika 4 h malleihin P/N: LM-8020
40 622,00 €
32 759,68 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 7240XMDC (RW) 16GB DRAM 4p 10GBase-X /SFP+ 2p Dual Pers (10/100/1000 or SFP) DC Pwr Cntrlr
Tuotekoodi: JW674A
HPE Aruba 7240XMDC (RW) Controller - Verkoston hallintalaite - 10 GigE - tasavirta - 1U
Nopeus: 0Mbps  -  Tyyppi: Kontrollantti
37 638,00 €
30 353,23 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 7240XM (RW) 4p 10GBase-X (SFP+) 2p Dual Pers (10/100/1000BASE-T or SFP) Controller
Tuotekoodi: JW783A
HPE Aruba 7240XM (RW) Controller - Verkoston hallintalaite - 10 GigE
Nopeus: 0Mbps  -  Tyyppi: Kontrollantti
37 173,00 €
29 978,23 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 28.7.2020
19 926,00 €
16 069,35 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 31.7.2020
35 314,00 €
28 479,03 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba ClearPass C3000 DL360 Gen9 HW Appl
Tuotekoodi: JZ510A
HPE Aruba ClearPass Policy Manager C3000 - Turvalaite - 1U - telineeseen asennettava
Tuote: Monipuolinen
33 801,00 €
27 258,87 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 28.7.2020
KEMP KEMP 3 Year Enterprise Plus Subscription for LoadMaster LM-5400. Includes 7x24 Telephone & E-Mail Support, Next Business Day Advance
Tuotekoodi: ENP3-LM-5400
KEMP Enterprise Plus Subscription - Laajennettu palvelusopimus - aikaistettu laitteiston vaihto - 3 vuotta - laivaus/lähetys - vasteaika STP malleihin P/N: LM-5400
32 175,00 €
25 947,58 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
KEMP KEMP 3 Year Enterprise Plus Subscription for LoadMaster VLM-10G-AZR. Includes 7x24 Telephone & E-Mail Support, security notification
Tuotekoodi: ENP3-VLM-10G-AZR
KEMP Enterprise Plus Subscription - Tekninen tuki malleihin Virtual LoadMaster VLM-10G for Microsoft Azure - puhelinneuvonta - 3 vuotta - 24x7
32 175,00 €
25 947,58 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 8400X 32p 10G SFP/SFP+ Msec Mod
Tuotekoodi: JL363A
HPE Aruba MACsec Advanced Module - Laajennusmoduuli - 10 Gigabit SFP+ / SFP (mini-GBIC) x 32 malleihin HPE Aruba 8400 Management Module
Tuote: Moduuli  -  Portit: 32  -  Nopeus: 10Gbps
31 847,00 €
25 683,06 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
KEMP KEMP 3 Year LM-8020 4-Hour RMA replacement including onsite technician assistance for replacement system installation and configurat
Tuotekoodi: RMA4-3Y-LM-8020
KEMP RMA services - Laajennettu palvelusopimus - kehittynyt osien vaihto - 3 vuotta - on-site - 24x7 - vasteaika 4 h malleihin P/N: LM-8020
31 003,00 €
25 002,42 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
30 259,00 €
24 402,42 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 31.7.2020
KEMP KEMP 3 Years Premium Support Bundle for LM 8010-MT
Tuotekoodi: EP3-8010-MT
KEMP Premium Support - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta malleihin P/N: LM-8010-MT
29 742,00 €
23 985,48 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 7220 (RW) FIPS/TAA 4p 10GBase-X (SFP+) 2p Dual Pers (10/100/1000BASE-T or SFP) Controller
Tuotekoodi: JW753A
HPE Aruba 7220 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller - Verkoston hallintalaite - 10 GigE - 1U
Nopeus: 0Mbps  -  Tyyppi: Kontrollantti
29 737,00 €
23 981,45 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
29 452,00 €
23 751,61 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
KEMP KEMP3 Years Premium PLUS Support Bundle for LM 8000
Tuotekoodi: EPP3-8000
KEMP Premium Plus Support - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 3 vuotta - on-site - 24x7 - vasteaika 4 h malleihin P/N: LM-8000
29 452,00 €
23 751,61 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
KEMP KEMP 3 Years Premium Support Bundle for LM 8020
Tuotekoodi: EP3-8020
KEMP Premium Support - Laajennettu palvelusopimus (uusinta) - kehittynyt osien vaihto - 3 vuotta - laivaus/lähetys - vasteaika STP malleihin P/N: LM-8020
29 016,00 €
23 400,00 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
KEMP KEMP Tri-Dundancy Bundle including 2xLM-3400 with total 3 Years Premium Support 24x7 and 1x Cold Standby Unit LM-3400 50 off
Tuotekoodi: LM-3400-TRI
KEMP LoadMaster 3400 Load Balancer - Tri-Dundancy Bundle - kuormituksen tasaajalaite - sekä 3 vuoden Premium Support - GigE - telineeseen asennettava (pakkaus sisältää 2) malleihin P/N: LM-3400
28 962,00 €
23 356,45 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 31.7.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE SN6600B 32Gb 48/24 FC Switch
Tuotekoodi: Q0U54B
HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 - Kytkin - Hallinnoitu - 24 x 32Gb Fibre Channel SFP+ + 4 x QSFP+ - räkkiin asennettava
Tuote: Hallittu
28 792,00 €
23 219,35 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
15 481,00 €
12 484,68 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 31.7.2020
KEMP KEMP LoadMaster OS for Cisco UCS B-Series Blades. Supports up to 6 processor cores
Tuotekoodi: LMOS-UCS-B-6
LoadMaster Operating System for Cisco UCS B-Series - Lisenssi + 1 Year Basic Support - enint. 6 ydintä
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
27 559,00 €
22 225,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
KEMP KEMP LoadMaster OS for Cisco UCS C-Series Blades. Supports up to 6 processor cores
Tuotekoodi: LMOS-UCS-C-6
LoadMaster Operating System for Cisco UCS C-Series - Lisenssi + 1 Year Basic Support - enint. 6 ydintä
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
27 559,00 €
22 225,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
27 297,00 €
22 013,71 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
KEMP KEMP 3 Year LM-8010-MT 4-Hour RMA replacement including onsite technician assistance for replacement system installation and configu
Tuotekoodi: RMA4-3Y-LM-8010-MT
KEMP RMA services - Laajennettu palvelusopimus - kehittynyt osien vaihto - 3 vuotta - on-site - 24x7 - vasteaika 4 h malleihin P/N: LM-8010-MT
27 283,00 €
22 002,42 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE VC SE 16Gb FC Module
Tuotekoodi: P08477-B21
HPE Virtual Connect SE 16Gb Module - Kytkin - Hallinnoitu - 16 x 16Gb Fibre Channel + 8 x 4/8/16Gb Fibre Channel - plug-in moduuli
27 260,00 €
21 983,87 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
26 949,00 €
21 733,06 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
26 870,00 €
21 669,35 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.7.2020
26 115,00 €
21 060,48 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE X150 100G QSFP28 LC LR4 10km SM XCVR
Tuotekoodi: JL275A
HPE X150 - QSFP28-lähetin-vastaanotinmoduuli - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC single-mode - jopa 10 km malleihin FlexFabric 12902E Switch Chassis
25 141,00 €
20 275,00 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
Hewlett Packard Enterprise HPE FF 5950 32Q28 Swch
Tuotekoodi: JH321A
Tuote: Hallittu  -  Portit: 2  -  Nopeus: 100Gbps
25 099,00 €
20 241,13 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.7.2020
KEMP KEMP 3 Year Enterprise Plus Subscription for LoadMaster LM-5000. Includes 7x24 Telephone & E-Mail Support, Next Business Day Advance
Tuotekoodi: ENP3-LM-5000
KEMP Enterprise Plus Subscription - Laajennettu palvelusopimus - aikaistettu laitteiston vaihto - 3 vuotta - vasteaika STP malleihin P/N: LM-5000
25 009,00 €
20 168,55 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.7.2020
KEMP KEMP Bare-Metal LMOS with throughput up to 10Gbps maximum licenced value
Tuotekoodi: LMB-10G
LoadMaster for Bare Metal - Lisenssi - 10 Gbps suoritusteho, 12000 SSL transactions per second, 1000 virtual services - support required
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
24 803,00 €
20 002,42 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
KEMP KEMP LoadMaster 5600 4 x 1GbE & 2 x 10GbE, 10000 SSL TPS 2K, 11Gbit/s
Tuotekoodi: LM-5600
KEMP LoadMaster 5600 Load Balancer ADC - Kuormituksen tasaajalaite - 10 GigE - 1U - telineeseen asennettava
Tuote: Verkon Työkaluja
24 803,00 €
20 002,42 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 31.7.2020
Näytetään 1 - 60 / 2741 tuotteesta
...
Copyright © 2020 DataIT OY