Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö

Ole hyvä ja odota...

Konfiguraattorit

Paytrail

 

 

 

 

Etusivu / Verkko /

Verkkokortit

PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
SN1100Q 16GB 1P FC HBA . IN CPNT
USB(A) TO RJ45 CONVERTER - White retail box
59,00 €
1 029,00 €
27,00 €
47,58 €  Hinta ALV 0%
829,84 €  Hinta ALV 0%
21,77 €  Hinta ALV 0%
Varastossa: 2
Varastossa: 2
Varastossa: 70
USB Ethernet Adapter
AV1200 GIGABIT STARTER KIT POWERLINE UP TO 1200MBIT/ S DLAN
Ethernet 1Gb 2P 332T Adptr
39,00 €
86,00 €
156,00 €
31,45 €  Hinta ALV 0%
69,35 €  Hinta ALV 0%
125,81 €  Hinta ALV 0%
Varastossa: 69
Varastossa: 1
Varastossa: 6
FlexFabric 10Gb 2P 534FLR-SFP+ Adptr
PL-N12 Kit 802.11n 300Mbps Wireless Powerline Extender
USB-C To Gigabit Ethernet
378,00 €
64,00 €
41,00 €
304,84 €  Hinta ALV 0%
51,61 €  Hinta ALV 0%
33,06 €  Hinta ALV 0%
ASUS PL-N12 Kit - Silta - 2-porttinen kytkin - HomePlug AV (HPAV) - 802.11b/g/n - seinäpistorasiaan kytkettävä
Varastossa: 2
Varastossa: 4
Varastossa: 8

Filtteri vaihtoehdot

Valitse filtteri

Valitse parametri aloittaaksesi ohjatun haun.

Aktiiviset filtterit

Ei valintaa
Järjestä 
Näytetään 1 - 60 / 166 tuotteesta 1 2 3 Seuraava
ACER
 = Varastossa
 = Ei varastossa
ACER USB(A) TO RJ45 CONVERTER - White retail box
ACER USB(A) TO RJ45 CONVERTER - White retail box

Tuotekoodi: NP.CAB1A.016
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
27,00 €
21,77 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 70
ALLIED TELESYN
ALLIED TELESYN Allied 1x100BaseFX/ SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets
ALLIED TELESYN Allied 1x100BaseFX/ SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets

Tuotekoodi: AT-2711FX/SC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
129,00 €
104,03 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card
ALLIED TELESYN ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card
Allied Telesis AT-2711FX/LC - Verkkoadapteri - PCIe matala profiili - 100Base-FX

Tuotekoodi: AT-2711FX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
129,00 €
104,03 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ALLIED TELESYN Allied 1x100BaseFX/ ST PCI-Express NIC includes both standard and low profile brackets
ALLIED TELESYN Allied 1x100BaseFX/ ST PCI-Express NIC includes both standard and low profile brackets

Tuotekoodi: AT-2711FX/ST-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
129,00 €
104,03 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 1x1000BaseSX/ LC NIC PCI 32-bit
ALLIED TELESYN ALLIED 1x1000BaseSX/ LC NIC PCI 32-bit

Tuotekoodi: AT-2916SX/LC-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
168,00 €
135,48 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ALLIED TELESYN Allied 1x1000BaseSX/ SC NIC PCI 32-bit
ALLIED TELESYN Allied 1x1000BaseSX/ SC NIC PCI 32-bit
Allied Telesis AT-2916SX/SC - Verkkoadapteri - PCI - 1000Base-SX

Tuotekoodi: AT-2916SX/SC-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
168,00 €
135,48 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ALLIED TELESYN ALLIED AT-27M2/ SC-AA-001 M.2 Fast Ethernet Fiber SC Multi-mode Network Interface Card
ALLIED TELESYN ALLIED AT-27M2/ SC-AA-001 M.2 Fast Ethernet Fiber SC Multi-mode Network Interface Card

Tuotekoodi: AT-27M2/SC-AA-001
179,00 €
144,35 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus SC RoHs Version
ALLIED TELESYN ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus SC RoHs Version
Allied Telesis AT-2911SX/SC - Verkkoadapteri - PCIe - 1000Base-SX

Tuotekoodi: AT-2911SX/SC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
236,00 €
190,32 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC RoHs Version
ALLIED TELESYN ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC RoHs Version
Allied Telesis AT-2911SX/LC - Verkkoadapteri - PCIe - 1000Base-SX

Tuotekoodi: AT-2911SX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
236,00 €
190,32 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2

Tuotekoodi: AT-2914SX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
237,00 €
191,13 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 21.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card
ALLIED TELESYN ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card

Tuotekoodi: AT-2972LX10/LC-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
433,00 €
349,19 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
APPLE
APPLE USB Ethernet Adapter
APPLE USB Ethernet Adapter

Tuotekoodi: MC704ZM/A
Liitäntä: USB  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
39,00 €
31,45 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 69
APPLE Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter
APPLE Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter

Tuotekoodi: MD463ZM/A
Ammattilaisten arvostelut: 3 arvostelua
Liitäntä: Thunderbolt  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
39,00 €
31,45 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 83
ASUS
ASUS PL-N12 Kit 802.11n 300Mbps Wireless Powerline Extender
ASUS PL-N12 Kit 802.11n 300Mbps Wireless Powerline Extender
ASUS PL-N12 Kit - Silta - 2-porttinen kytkin - HomePlug AV (HPAV) - 802.11b/g/n - seinäpistorasiaan kytkettävä

Tuotekoodi: 90IG01V0-BO2100
Ammattilaisten arvostelut: 3 arvostelua
Liitäntä: Power / Ethernet  -  Media: Power line  -  Nopeus: 500Mbps  -  Portit: 2
64,00 €
51,61 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 4
ASUS XG-C100C 10GB Network Card
ASUS XG-C100C 10GB Network Card

Tuotekoodi: 90IG0440-MO0R00
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
110,00 €
88,71 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 2
ASUS XG-C100F 10GB Network Card
ASUS XG-C100F 10GB Network Card
ASUS XG-C100F - Verkkoadapteri - PCIe 3.0 x4 - 10 Gigabit SFP+ x 2

Tuotekoodi: 90IG0490-MO0R00
ASUS XG-C100F - Verkkoadapteri - PCIe 3.0 x4 - 10 Gigabit SFP+ x 2
128,00 €
103,23 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ASUS 10G SFP+ LAN CARD Single port
ASUS 10G SFP+ LAN CARD Single port
ASUS PEB-10G/57811-1S - Verkkoadapteri - PCIe 2.0 x8 low profile - 10 Gigabit SFP+ x 1

Tuotekoodi: 90SC05W0-M0UAY0
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
172,00 €
138,71 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ASUS PEB-10G/ 57840-2S 10GbE SFP+ Network Adapter
ASUS PEB-10G/ 57840-2S 10GbE SFP+ Network Adapter
ASUS PEB-10G/57840-2S - Verkkoadapteri - PCIe 3.0 x8 low profile - 10 Gigabit SFP+ x 2

Tuotekoodi: 90SC05V1-M0UAY0
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
244,00 €
196,77 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ASUS LAN card PEI-10G/ 82599-2S
ASUS LAN card PEI-10G/ 82599-2S
ASUS PEI-10G/82599-2S - Verkkoadapteri - PCIe 2.0 x8 low profile - 10 Gigabit SFP+ x 2

Tuotekoodi: 90SC06N0-M0UAY0
Liitäntä: PCI-X  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
272,00 €
219,35 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ASUS PEB-10G/ 57840-2T 10GbE Network Adapter
ASUS PEB-10G/ 57840-2T 10GbE Network Adapter

Tuotekoodi: 90SC0670-M0UAY0
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
272,00 €
219,35 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ASUS PEM-FDR InfiniBand Adapter server accessory
ASUS PEM-FDR InfiniBand Adapter server accessory
ASUS PEM-FDR - Verkkoadapteri - PCIe 3.0 x8 low profile - Infiniband FDR QSFP

Tuotekoodi: 90SC05U0-M0UAY0
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 50Gbps  -  Portit: 8
587,00 €
473,39 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
ASUSTOR
ASUSTOR ASUSTOR AS-T10G 10G PCI-E Network Adapter
ASUSTOR ASUSTOR AS-T10G 10G PCI-E Network Adapter
ASUSTOR AS-T10G - Verkkoadapteri - PCIe 2.0 x4 matala profiili - 10Gb Ethernet x 1

Tuotekoodi: AS-T10G
ASUSTOR AS-T10G - Verkkoadapteri - PCIe 2.0 x4 matala profiili - 10Gb Ethernet x 1
127,00 €
102,42 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 22.3.2019
BELKIN
BELKIN USB2.0 to Ethernet Adapter
BELKIN USB2.0 to Ethernet Adapter

Tuotekoodi: F4U047BT
Ammattilaisten arvostelut: 2 arvostelua
Liitäntä: USB  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
30,00 €
24,19 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 25.2.2019
BELKIN Adapter USB-C 3.1 towards Ethernet
BELKIN Adapter USB-C 3.1 towards Ethernet

Tuotekoodi: F4U090BTBLK
Ammattilaisten arvostelut: 1 arvostelua
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 5Gbps  -  Portit: 4
35,00 €
28,23 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 1
BELKIN USB-C to Gigabit Adapter
BELKIN USB-C to Gigabit Adapter

Tuotekoodi: F2CU040BTBLK
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
45,00 €
36,29 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 15
CLUB 3D
CLUB 3D USB3.1 C TO ETHERNET 10/ 100/ 1000
CLUB 3D USB3.1 C TO ETHERNET 10/ 100/ 1000
Club 3D - Verkkoadapteri - USB-C - Gigabit Ethernet - musta

Tuotekoodi: CAC-1500
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
33,00 €
26,61 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 9
D-LINK
D-LINK Gigabit Ethernet Adapter 32Bit PCI 32Bit PCIBus Cooper RJ45
D-LINK Gigabit Ethernet Adapter 32Bit PCI 32Bit PCIBus Cooper RJ45

Tuotekoodi: DGE-528T
Liitäntä: PCI  -  Media: Copper  -  Nopeus: 2Gbps  -  Portit: 1
23,00 €
18,55 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
D-LINK 100MBit NIC USB2.0 MPF ML
D-LINK 100MBit NIC USB2.0 MPF ML
D-Link DUB E100 - Network adapter - Hi-Speed USB - EN, Fast EN - 10Base-T, 100Base-TX

Tuotekoodi: DUB-E100
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
34,00 €
27,42 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
D-LINK USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
D-LINK USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter

Tuotekoodi: DUB-1312
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
35,00 €
28,23 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 18
D-LINK USB-C to Gigabit Ethernet Adapter
D-LINK USB-C to Gigabit Ethernet Adapter
D-Link DUB-E130 - Verkkoadapteri - USB-C - Gigabit Ethernet x 1

Tuotekoodi: DUB-E130
D-Link DUB-E130 - Verkkoadapteri - USB-C - Gigabit Ethernet x 1
36,00 €
29,03 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit

Tuotekoodi: DHP-601AV/E
Ammattilaisten arvostelut: 7 arvostelua
Liitäntä: Power / Ethernet  -  Media: Power line  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
59,00 €
47,58 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 2
FUJITSU
FUJITSU Gigabit Ethernet PCIe x1 DS FTS D2907 10/ 100/ 1000 Mbit/s Dash Managebility fuer AMD Plattformen RJ45 WoL autodetect PXE Boot
FUJITSU Gigabit Ethernet PCIe x1 DS FTS D2907 10/ 100/ 1000 Mbit/s Dash Managebility fuer AMD Plattformen RJ45 WoL autodetect PXE Boot

Tuotekoodi: S26361-F3067-L60
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
45,00 €
36,29 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 1
FUJITSU USB 3.0 Gigabit LAN Adapter
FUJITSU USB 3.0 Gigabit LAN Adapter

Tuotekoodi: S26391-F6055-L520
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
56,00 €
45,16 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 3
FUJITSU FUJITSU Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2
FUJITSU FUJITSU Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2
Intel Ethernet Server Adapter I350-T2 - Verkkoadapteri - PCI Express 2.1 x4 matala profiili - Gigabit Ethernet x 2 malleihin Celsius C620, M720, M730, R920, R930

Tuotekoodi: S26361-F3067-L86
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
169,00 €
136,29 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 13.3.2019
FUJITSU FUJITSU Eth Ctrl 2x10GBit PCIe x8 Bulk 10
FUJITSU FUJITSU Eth Ctrl 2x10GBit PCIe x8 Bulk 10
Fujitsu - Verkkoadapteri - PCIe x8 - 10 GigE (pakkaus sisältää 10) malleihin PRIMERGY CX2550 M1, CX2570 M1, RX2530 M1-L, RX2540 M1-L, RX2560 M1, RX4770 M2, TX2560 M1

Tuotekoodi: S26361-F3629-L522
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
571,00 €
460,48 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
FUJITSU PY Ethernet Mezzanine Card 10Gb 2 Port V2
FUJITSU PY Ethernet Mezzanine Card 10Gb 2 Port V2

Tuotekoodi: S26361-F3997-L1
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
769,00 €
620,16 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 7.3.2019
FUJITSU PLAN EP X550-T2 2X10GBASE-T                                  IN ACCS
FUJITSU PLAN EP X550-T2 2X10GBASE-T IN ACCS

Tuotekoodi: S26361-F3948-L502
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
980,00 €
790,32 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
FUJITSU PLAN EP X550-T2 2X10GBASE-T (M740, C740,  R940)
FUJITSU PLAN EP X550-T2 2X10GBASE-T (M740, C740, R940)

Tuotekoodi: S26361-F3067-L87
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 004,00 €
809,68 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
FUJITSU PFC EP LPe31000 1x16Gb Emulex FC Ctrl 16Gb/s 1-channel LPe31000 MMF LC SFF interface for 50um fiber
FUJITSU PFC EP LPe31000 1x16Gb Emulex FC Ctrl 16Gb/s 1-channel LPe31000 MMF LC SFF interface for 50um fiber

Tuotekoodi: S26361-F5596-L501
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 8Gbps  -  Portit: 1
1 754,00 €
1 414,52 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 4
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter

Tuotekoodi: 647594-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
143,00 €
115,32 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 5.3.2019
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2P 332T Adptr
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2P 332T Adptr

Tuotekoodi: 615732-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
156,00 €
125,81 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 6
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2P 361T Adptr
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2P 361T Adptr

Tuotekoodi: 652497-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
177,00 €
142,74 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 5
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 366FLR Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 366FLR Adapter

Tuotekoodi: 665240-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
223,00 €
179,84 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 5.3.2019
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter

Tuotekoodi: 629135-B22
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
233,00 €
187,90 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 13
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr

Tuotekoodi: 779799-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
370,00 €
298,39 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 5.3.2019
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2P 534FLR-SFP+ Adptr
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2P 534FLR-SFP+ Adptr

Tuotekoodi: 700751-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
378,00 €
304,84 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 2
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter

Tuotekoodi: 629135-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 8Gbps  -  Portit: 4
387,00 €
312,10 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 4.3.2019
Hewlett Packard Enterprise NC360m PCI-E Dual Port Gigabit Server Adapter Mezzanine Card for c-Class BladeSystem
Hewlett Packard Enterprise NC360m PCI-E Dual Port Gigabit Server Adapter Mezzanine Card for c-Class BladeSystem

Tuotekoodi: 445978-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 2Gbps  -  Portit: 2
393,00 €
316,94 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 6.3.2019
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 4P 366M Adptr
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 4P 366M Adptr

Tuotekoodi: 615729-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
394,00 €
317,74 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 5.3.2019
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter

Tuotekoodi: 811546-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
411,00 €
331,45 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 12.3.2019
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter

Tuotekoodi: 656596-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
416,00 €
335,48 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 1
Hewlett Packard Enterprise ETHERNET 10GB 2PORT 562FLR ADPT .                                IN ACCS
Hewlett Packard Enterprise ETHERNET 10GB 2PORT 562FLR ADPT . IN ACCS

Tuotekoodi: 727054-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
428,00 €
345,16 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 6
Hewlett Packard Enterprise ETH10/ 25GB 2P 640FLR-SFP28 ADPT                                  IN ACCS
Hewlett Packard Enterprise ETH10/ 25GB 2P 640FLR-SFP28 ADPT IN ACCS

Tuotekoodi: 817749-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
431,00 €
347,58 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 5.3.2019
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adptr
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adptr

Tuotekoodi: 665249-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
441,00 €
355,65 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 5.3.2019
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2P 530SFP+ Adptr
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2P 530SFP+ Adptr

Tuotekoodi: 652503-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
441,00 €
355,65 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 1
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2P 533FLR-T Adptr
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2P 533FLR-T Adptr

Tuotekoodi: 700759-B21
Liitäntä: PCI  -  Media: Copper  -  Nopeus: 20Gbps  -  Portit: 2
484,00 €
390,32 € Hinta ALV 0%
 
Varastossa: 2
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2P 534M Adptr
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2P 534M Adptr

Tuotekoodi: 700748-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
547,00 €
441,13 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 5.3.2019
Hewlett Packard Enterprise ETH 10GB 2P 535FLR-T ADPTR                            IN ACCS
Hewlett Packard Enterprise ETH 10GB 2P 535FLR-T ADPTR IN ACCS

Tuotekoodi: 817721-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
562,00 €
453,23 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 5.3.2019
Hewlett Packard Enterprise NC365T 4-port Ethernet Server Adapter
Hewlett Packard Enterprise NC365T 4-port Ethernet Server Adapter

Tuotekoodi: 593722-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
589,00 €
475,00 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 5.3.2019
Hewlett Packard Enterprise ETH 10/25GB 2P 631FLR-SFP28 ADPTR                            IN ACCS
Hewlett Packard Enterprise ETH 10/25GB 2P 631FLR-SFP28 ADPTR IN ACCS

Tuotekoodi: 817709-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
614,00 €
495,16 € Hinta ALV 0%
 
Arvioitu saapumisaika: 5.3.2019
Näytetään 1 - 60 / 166 tuotteesta 1 2 3 Seuraava